Poniższe opinie pochodzą ze strony dobrypsycholog oraz znanylekarz :  

 

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i przyjazna atmosfera podczas wizyty. Spotkania są w formie dialogu co bardzo mi się podoba, gdyż moje wcześniejsze wizyty u innych psychologów były formą monologu. U Pani Agnieszki czuję się wysłuchana i zrozumiana. Borykałam się z niską samooceną, brakiem pewności siebie. Wspólną praca udało nam się zażegnać problem. Współpraca z Panią Agnieszką to nie tylko wspólne spotkania ale również zadania domowe w formie materiałów do wypełnienia, książki, fragmentów do przeczytania. Widać pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta oraz dużą cierpliwość. Na wizytach czuję się naprawdę swobodnie i przychodzę na nie z wielką przyjemnością.

MARTYNA

Gorąco polecam Panią Agnieszkę każdemu kto sobie nie radzi. Na pierwsze spotkanie szedłem dość nieufnie ale już po krótkiej wymianie zdań okazało się że niepotrzebnie. Po kilku spotkaniach udało nam się ustalić źródło problemu. Czułem się wysłuchany i zrozumiany, pytania padały zawsze w odpowiednim momencie i pomagały zrozumieć siebie na nowo. Polecam ! 

ŁUKASZ, INŻYNIER

Z czystym sercem i przekonaniem polecam Pani Agnieszkę. Daje przestrzeń do przemyśleń, zadaje pytania, które dotykają głębokich emocji, tożsamości, pomaga zdobyć większą samoświadomość i pozwala uczyć się być dla siebie najlepszą sobą, tą spójną z wartościami. A przede wszystkim obdarowuje poczuciem bezpieczeństwa i stwarza atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.

AGA, MAMA

Bardzo fajna psycholog, nie zakończyłam jeszcze ale czuję, że te spotkania są mi potrzebne. Wymaga określenia co wynosi się z zajęć, co zmusza do myślenia i do zdawania sobie sprawy po co się tam chodzi. Osoby potrzebujące kogoś z kim można w zaufaniu porozmawiać spokojnie mogą „uderzać” do Agnieszki. Polecam.

WANDA, DYREKTOR

Polecam. Można swobodnie podzielić się niewygodnymi, trudnymi aspektami naszej osobowości i nie tylko. Liczyć na zrozumienie, rady które mogą pozwolić lepiej funkcjonować. Pani Aga zadaje trafne i zmuszające do refleksji pytania, jest szczera i przy tym nie oceniająca. Spotkania nie są sztywne, czasem jest bardzo wesoło:) Na pewno dołoży wszelkich starań korzystając z posiadanych zasobów by pomóc na tyle ile jest to możliwe. 

MICHAŁ

Bardzo dobra Pani Psycholog, która sobie tylko znanymi metodami potrafi (dosłownie) sprowokować, do zmiany sposobu myślenia, a co za tym idzie, zmiany rzeczywistości.

A.K.

Do Agnieszki chodzę od niedawna, bardzo dobrze czuje się po terapii u niej, Czuję się silniejsza dzięki jej pomocy, jej wskazówkach.. Nie rozwiąże za nikogo problemów, ale potrafi nakierunkować, nauczy dostrzec mocne strony, uwierzyć w siebie..Polecam Agnieszkę to doskonała terapeutka!

ANONIMOWO, SPECJALISTA